Статьи об отдыхеЛечение
Гастроскопія: відповідаємо на найпоширеніші питання
Гастроскопія – популярний та інформативний метод діагностики захворювань шлунка, стравоходу та дванадцятипалої кишки. Для проведення процедури використовують спеціальне обладнання – ендоскоп. Він оснащений невеликою камерою, яка показує всі зміни в організмі, виводячи зображення внутрішніх органів безпосередньо на екран.
Записатися на процедуру можна онлайн на https://cityclinic.com.ua/ua/gastroskopiya. Чи варто боятися гастроскопії, як до неї підготуватися і в яких випадках вона потрібна? Ми зібрали відповіді на найпоширеніші запитання.
Коли проводиться гастроскопія?
Гастроскопія проводиться за таких симптомів:
- болі в шлунку та кишечнику;
- запори;
- печія;
- нудота та блювання, не пов"язані з отруєнням;
- сторонні предмети у шлунку.
Як підготуватись до процедури?
У вечір перед процедурою відмовтеся від щільної вечері. Після сну також не рекомендують вживати їжу та рідину – хоча б за 6 годин до гастроскопії.
Це дозволить лікарю краще оглянути слизову оболонку внутрішніх органів і при необхідності здійснити біопсію для подальшого аналізу.
Наскільки болісна гастроскопія?
Сучасне обладнання дозволяє зробити гастроскопію максимально комфортною для пацієнта. Це раніше ендоскопи були оснащені великими трубками та камерами, які викликали блювоту нудоту та навіть могли провокувати сильні болі. Не дивно, що змалку у багатьох залишилися неприємні спогади про діагностику шлунка.
На щастя, сьогодні в клініках встановлюються ендоскопи, що відрізняються еластичністью та компактністю. Більше того, лікарі використовують спеціальні препарати, що розслабляють горло та стравохід. І тим самим знижують дискомфорт.
Головне знайти клініку, яка задіяла сучасне обладнання. У «Сіті Клінік» встановлені ендоскопи, що дозволяють виводити максимально чітке зображення та не викликають неприємних відчуттів.
Чи можна проводити гастроскопію під наркозом?
Часто під час проведення гастроскопії використовується так звана місцева анестезія. Лікар обробляє слизову оболонку горла, щоб пацієнт не відчував дискомфорту при контакті з ендоскопом.
Однак, за бажання, ви також можете попросити провести процедуру під загальним наркозом. А конкретніше – з використанням седації. Медичний сон практично не має протипоказань та дозволяє зробити гастроскопію для пацієнта максимально непомітною.
Як відбувається відновлення після гастроскопії?
Відразу після процедури лікар може поставити відповідний діагноз. Оскільки гастроскопія візуально описує стан внутрішніх органів та дозволяє відзначити будь-які патології.
Якщо процедура проводилася з седацією, можливо, лікар попросить відмовитися від керування транспортом доти, доки дія препарату повністю не припиниться. У решті випадків відновлення не потрібне – у пацієнта може залишитися невелике першіння в горлі, яке пройде за 1-2 дні.
Отзывы: Гастроскопія: відповідаємо на найпоширеніші питання
|
|
|
|
Добавление нового отзыва
Отзыв будет размещён после проверки модератором.
|
|
|
|
|
предыдущая статья: Медицинский центр "Сураски – Ихилов": передовое лечение рака груди в Израиле следующая статья: Лечение алкогольной зависимости в Хмельницком: "Detox Clinic"
|