Статьи об отдыхеВсе подрядОборудование
Бензиновий чи дизельний генератор: як вибрати?
Якщо ви думаєте про покупку генератора електроенергії, ви, ймовірно, зіткнулися з деякими сумнівами щодо моделі або типу обладнання, яке слід придбати: дизельний або бензиновий генератор. На цьому сайті можна ознайомитися з видами генераторів, їх технічними та конструктивними особливостями.
Бензиновий генератор
Бензиновий генератор енергії зазвичай має невеликі розміри та використовується у більш спорадичних ситуаціях, таких як домашні господарства, малі підприємства чи сільська власність. Ці генератори слід розглядати не в ситуаціях, що потребують постійного живлення, а в надзвичайних ситуаціях, оскільки їх можна використовувати максимум на кілька годин.
Переваги
- Основною перевагою бензинового генератора є те, що він працює тихіше під час використання. Крім того, вони дешевші і менш забруднюють довкілля, ніж дизельні генератори.
- Бензиновий генератор можна знайти в моделях з 4-тактним або 2-тактним двигуном, причому перший варіант навіть тихіше за другий.
- Це ідеальний варіант для підтримки електропостачання у разі раптового відключення електроенергії за низького попиту.
Дизельний генератор
На відміну від бензинових генераторів, дизельні генератори потужніші та рекомендуються для потреб постійного енергоспоживання або для екстрених ситуацій, які споживають багато енергії та потребують більшої потужності навіть за короткий проміжок часу, таких як заходи, концерти, ярмарки, супермаркети, промисловість та лікарні.
Переваги
- Що стосується витрат на технічне обслуговування, дизельні генератори також виділяються тим, що вони не містять свічок запалювання або карбюратора, а також менш вимогливі до мастила.
- Іншими важливими перевагами дизельного генератора є збільшений термін служби, висока доступність цього палива, яке можна знайти на всіх станціях заправки, а також широкий діапазон доступних потужностей і розмірів.
Бензинові генератори ідеально підходять для будинків і місць, де потреба в енергії є спорадичною і низькою, з урахуванням задоволення потреб енергії тільки за рахунок основного та аварійного обладнання, такого як лампочки, телевізори та інше дрібне обладнання.
Дизельні генератори ідеально підходять для промислових підприємств, готелів, супермаркетів, лікарень та ситуацій, що вимагають більшого обсягу енергії, потужності, безперервно або навіть протягом кількох годин у поодиноких випадках.
Отзывы: Бензиновий чи дизельний генератор: як вибрати?
|
|
|
|
Добавление нового отзыва
Отзыв будет размещён после проверки модератором.
|
|
|
|
|
предыдущая статья: Конвейерные системы: предназначение и разновидности следующая статья: Футеровка конвейерных барабанов методом горячей вулканизации
|