Статьи об отдыхеВсе подрядОборудование
Кому потрібен кисневий концентратор, а для кого апарат під забороною
Кисневий концентратор для дихання виділяє О2 із звичайного повітря. Апарат використовується для проведення оксигенотерапії як у медичних установах, так і вдома. Терапія киснем сприяє виживанню після отруєння алкоголем, чадним газом, наркотичними речовинами, після автомобільної аварії, у разі будь-якого іншого нещасного випадку.
Яким чином апарат виділяє кисень від інших газів
Принцип роботи кисневого генератора наступний:
Завдяки компресору атмосферне повітря забирається з кімнати.
- Повітряний потік проходить пилову та бактеріальну фільтрації. Спершу він очищається від великих частинок, а на молекулярному рівні О2 відділяється від азоту та інших газів. Виділення оксигену відбувається за допомогою так званого «молекулярного решета», роль якого відіграють кульки з цеоліту. Ретельне очищення робить кисень не тільки висококонцентрованим, але й кристально чистим.
- Після фільтрації оксиген проходить стадію зволоження дистильованою водою. В чистому вигляді його не використовують через можливість пересушування дихальних шляхів користувача.
- На фінальному етапі концентрований кисень (90-99%) потрапляє до дихальних шляхів пацієнта, що його потребує, за допомогою кисневої маски, носових канюлів, дифузора.
Кому лікарі радять використання апарату
Купити кисневий апарат для дихання, за призначенням лікаря, слід у таких випадках:
- Мешканцям великих міст, котрі щодня дихають шкідливими викидами фабрик, заводів, транспортних засобів.
- Людям, які страждають від хронічної втоми, зниженої працездатності, безсоння, частих головних болів.
- Дітям, які мають знижений імунітет або порушення у розвитку.
- Пацієнтам із такими захворюваннями, як COVID-19, будь-які форми дихальної недостатності, ХОЗЛ, бронхіальна астма, муковісцидоз, ураження органів зору.
- Тим, хто багато часу проводить у непровітреному приміщенні.
- Жінкам у період вагітності.
- Шанувальникам активного способу життя.
- Школярам, студентам і людям похилого віку.
Кому не варто застосовувати медичне кисневе обладнання
Концентратори корисні не для усіх пацієнтів. Є випадки, коли проведення оксигенотерапії заборонено. Наприклад, при:
- легеневих кровотечах;
- тяжкому перебігу цукрового діабету;
- синдромі Піквіка;
- гіповентиляції (слабке дихання);
- гіперкапнії.
Якого типу бувають апарати для дихання
Сучасний ринок медичної техніки пропонує купити як стаціонарні, і переносні кисневі концентратори. Їхня головна відмінність полягає в тому, що стаціонарним моделям для роботи потрібна електрична мережа 220В. Портативні вироби оснащені акумуляторною батареєю, через що вони можуть працювати без прив’язки до розетки.
Прилади для проведення кисневої терапії додатково можна розділити на такі види.
Для професійного використання
Медичні кисневі генератори виробляють 10-20 літрів концентрованого О2 за хвилину. Вони призначені для експлуатації у сільських лікарнях, поліклініках, палатах інтенсивної терапії, операційних. Такі моделі часто використовуються спільно з дихальним обладнанням та для наркозу.
Для використання у домашніх умовах
Купити кисневий концентратор для дому можна з продуктивністю до 5 л/хв. Такі прилади використовуються для проведення тривалої оксигенотерапії. Якщо вдихання оксигену потрібно проводити з профілактичною метою, а також для приготування кисневих коктейлів достатньо придбати модель, яка видає від 1 до 3 літрів кисню за хвилину. Вони застосовуються для профілактики низки респіраторних захворювань та зміцнення імунної системи.
Скільки коштує купити кисневий концентратор в Україні
Ціна техніки залежить від продуктивності, компанії-виробника, функціональних можливостей. Якщо є бажання придбати апарат максимально вигідно, варто розглянути пропозиції в каталозі інтернет-магазину OSD.
Отзывы: Кому потрібен кисневий концентратор, а для кого апарат під забороною
|
|
|
|
Добавление нового отзыва
Отзыв будет размещён после проверки модератором.
|
|
|
|
|
предыдущая статья: Футеровка конвейерных барабанов методом горячей вулканизации следующая статья: Все про подъемники для лодок
|