Статьи об отдыхеВсе подрядОборудование
Корисні поради для встановлення нагрівального кабелю в стяжку
Якщо ви робите капітальний ремонт або лише придбали будинок чи квартиру і займаєтесь чорновим оздобленням приміщень, завчасно продумайте: чи плануєте ви використовувати електричну теплу підлогу? Адже лише на цьому етапі можна легше закласти нагрівальний кабель, який відрізняється вигіднішою вартістю у порівнянні з матами, забезпечує більш тривале прогрівання підлогового покриття.
Головне правильно вибрати таку теплу підлогу на https://teploman.com.ua/teplapidloga/nagrivaln-j-kabjel/ і не допустити помилок під час її встановлення. Монтується нагрівальний кабель у бетонну стяжку, на яку вже зверху викладається підлогове покриття. Ми зібрали для вас корисні та практичні поради, які допоможуть уникнути помилок і встановити теплу підлогу, що забезпечить якісне нагрівання приміщення.
Порахуйте площу укладання теплої підлоги
Вираховуючи площу, на якій буде встановлено нагрівальний кабель у стяжку, відштовхуйтесь головним чином від розмірів самої кімнати. Складіть її схему, на якій розмістіть кабель. Тут потрібно враховувати коректний крок між кабелями, а також спланувати місцезнаходження великої габаритної побутової техніки або меблів. Під них краще не встановлювати кабель, аби не спричинити занадто сильне навантаження на систему.
Окрім розташування теплої підлоги, під час вибору довжини та потужності мату також завчасно сплануйте:
- місце встановлення датчиків;
- місце підключення нагрівального кабелю до електроносія.
Підбирайте правильну довжину нагрівального кабелю
Гріючі частини нагрівального кабелю категорично забороняється розрізати у процесі його встановлення. Змінювати довжину можна хіба що на холодних кінцях.
Розрізаючи основу, ви можете пошкодити теплу підлогу, помітно зменшивши її потужність та термін використання. Тому довжину краще обирати максимально коректно. Додатково можна проконсультуватися зі спеціалістами.
Дочекайтесь висихання бетонної стяжки
Після встановлення нагрівального кабелю почекайте кілька днів. Необхідно, щоб бетонна стяжка повністю застигла. Лише після цього можна пробувати вмикати систему. Зазвичай на висихання бетонної стяжки йде від 20 до 30 днів. Усе буде залежати від температури повітря у приміщенні, а також товщини шару бетону.
Звертайте увагу на усі характеристики та якість кабелів
Сьогодні в інтернет-магазинах можна знайти велику кількість нагрівальних кабелів у стяжку, які відрізнятимуться за своїми можливостями та характеристиками. Обирайте лише сертифіковану продукцію від якісних перевірених виробників. Звертайте увагу на кількість жил – найбільш ефективними вважаються двожильні кабелі.
Нагрівальні кабелі у стяжку не просто так користуються популярністю. Вони набагато бюджетніші, а також гнучкіші у порівнянні з матами. Це дозволяє встановити систему тепла підлога навіть у приміщенні зі складним нестандартним плануванням. Головне завчасно подумайте про необхідність монтажу теплої підлоги, ще на етапі чорнового ремонту.
Отзывы: Корисні поради для встановлення нагрівального кабелю в стяжку
|
|
|
|
Добавление нового отзыва
Отзыв будет размещён после проверки модератором.
|
|
|
|
|
предыдущая статья: Газовые котлы отопления от компании "БТ-Сервис" следующая статья: Зерносушилка "NEZ" в Украине: эффективность и преимущества от производителя "Новый Элеватор"
|