Статьи об отдыхеВсе подрядЛечение
Медичне обладнання для медичних центрів: основи та критерії вибору
До медичних центрів ставлять високі вимоги щодо наявності сучасного, безпечного та функціонального обладнання для проведення діагностики та лікування. Кожен пацієнт має отримувати комплексну та кваліфіковану медичну допомогу. Це важлива задача, виконання якої залежить не тільки від лікарського складу, але і від укомплектування медичних центрів. Коли є умови для проведення якісної діагностики, тоді є вичерпна можливість поставити точний діагноз та призначити адекватне та спрямоване лікування для усунення першопричин захворювань, а не лише симптомів. Це важливі умови надання послуг для медичних центрів будь-якого профілю.
Як укомплектувати клініку
Питання досить риторичне, бо більшість дасть відповідь про наявність фінансового забезпечення. Звичайно, але перед цим потрібно провести аудит, що саме клініці потрібно в першу чергу. Обладнання розділяють на наступні категорії:
- діагностичне;
- для кардіології, реанімації, хірургії, фізіотерапії;
- неонатальне;
- для реабілітації.
До цього переліку треба ще додати обов"язкове лабораторне та стерилізаційне устаткування, а також контрольно-вимірювальні прилади. Компанія Медгрант займається комплексним укомплектуванням медичних центрів та установ, пропонуючи високотехнологічне сучасне обладнання від різних виробників: Lumenis, Zimmer, Sometech, Agfa, Dimap, Neusoft і ін.
Вимоги до вибору обладнання
Існує ряд критеріїв, які враховують при складанні переліку обладнання для закупівлі в установу. Це стосується і державних закладів, і приватних. В переліку критеріїв знаходяться наступні:
- спеціалізація клініки;
- спектр послуг;
- функціональність і якість устаткування.
Між державними та приватними закладами різниця полягає у фінансовому забезпеченні. Перша категорія установ немає можливості часто змінювати обладнання. Окрім того, приватні клініки частіше є спеціалізованими на певних видах діагностики, тому вони частіше обирають більш функціональне та вдосконалене устаткування. Коли з основними критеріями визначились, тоді наступний етап — перевірка сертифікатів та дотримання міжнародних стандартів.
Обладнання обрано, сертифікація є, якість задовільняє вимоги — все ідеально складається. Але є останній пункт, який потрібно враховувати. Він полягяє у можливості сервісного обслуговування, допомоги при потребі у ремонті та пошуку запчастин (розхідних, для заміни). Тільки аналіз всіх критеріїв вибору дає можливість робити обгрунтоване інвестування в медичне обладнання, діяльність клінік та надання якісних консультаційних, діагностичних та лікувальних послуг.
Отзывы: Медичне обладнання для медичних центрів: основи та критерії вибору
|
|
|
|
Добавление нового отзыва
Отзыв будет размещён после проверки модератором.
|
|
|
|
|
предыдущая статья: Лечение позвоночника и целебный массаж в центре "Цигун", Одесса следующая статья: Лечить и перелечить – история о зубных каналах
|